Zasady forum

Moderator: sambora

Zasady forum

Postprzez sambora » Śro Paź 28, 2009 8:42 pm

Właścicielem forum jest http://www.sambora.pl. Oświadcza on, że nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników forum.

1. Wpisy zawierające treści agresywne, wulgarne, rasistowskie, pornograficzne itp. w tym grafika i avatary, będą niezwłocznie usuwane przez Administratorów forum. To samo dotyczy postów zgłaszanych przez innych użytkowników jako obraźliwe.

2. Staraj się nie zaśmiecać forum i pisać na temat. Posty nie związane z tematyką kategorii będą przenoszone bądź usuwane.

3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za usunięcie tematów, postów i plików.

4. Bądź wyrozumiały dla innych Użytkowników forum i ich opinii.

5. Zabrania się udostępniania materiałów objętych ochroną praw autorskich (tj. filmy, muzyka, książki, zdjęcia, gry itp..). Linki oraz zdjęcia do tych informacji będą usuwane, a Użytkownik łamiący w ten sposób regulamin będzie banowany.

6. Zabrania się reklamowania serwisów nie mających powiązania z tematyką forum bez zgody Administracji.

7. Wszelkie formy reklamy sklepów zajmujących się sprzedażą biżuterii, w tym umieszczanie ogłoszeń w dziale "kupię/sprzedam" musi być uprzednio uzgodnione z Administracją forum. W przypadku umieszczenia postu reklamującego bez uzyskania zgody Administracja niezwłocznie go usunie.

8. Nie usuwamy kont oraz wpisów na forum bez wyraźnej przyczyny. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za swoje słowa wobec prawa i innych Użytkowników.

9. Jeśli chcesz usunąć wątek, wpis lub konto skontaktuj się z Administracją.

10. Nieprzestrzeganie regulaminu będzie skutkowało zablokowaniem Użytkownika.
sambora
 
Posty: 2
Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 11:52 pm


Powróć do Regulamin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gośćSambora to producent biżuterii męskiej z Częstochowy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do naszej hurtowni. Posiadamy bransoletki z różnego materiału oraz dodatki dla Pań jak i Panów.
W razie pytań nasze dane poniżej :


e-mail: sambora@sambora.pl
tel: 510 10 33 12
gg: 3729697