depilacja zimnym woskiem

depilacja zimnym woskiem

Postprzez kika75 » Śro Wrz 08, 2010 4:40 pm

depilacja zimnym woskiem wykonywana jest w salonach mary cohr futuro w wawie czy ktoś o niej słyszał ???a jeśli nie to co robicie by mieć piękne ciało bez włosków a może nic nie robicie i jest tak jak stworzyła to natura.
kika75

Dołączenie: Nie Cze 27, 2010 2:30 pm

Re: depilacja zimnym woskiem

Postprzez pinya » Czw Wrz 09, 2010 10:57 am

Nigdy nie korzystałam z depilacji w salonie kosmetycznym, natomiast sama korzystam z wosku, depilatora i innych cudów:D Chociaż.. mam w domu pastę cukrową - podobno rewelacyjnie działa, ale trzeba się napracować żeby ją dobrze nałożyć i po prostu nie chce mi się jej wypróbować:D Używałaś kiedyś takiej pasty?

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:44 pm

Postprzez dzoli » Pią Wrz 10, 2010 10:07 am

Też nie kożystałam z pasty ale slyszalam, że wloski są później coraz słabsze i coraz wolniej odrastaja. Moze warto by sie troche poswiecic:)
dzoli

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 10:55 am
Miejscowość: cz-wa

Postprzez pinya » Pią Wrz 10, 2010 11:00 am

No pewnie kiedyś się zdecyduję, choć wizja mieszania i "zmiękczania" tej pasty trochę mnie przeraża...;)

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:44 pm

Powróć do Pielęgnacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Sambora to producent biżuterii męskiej z Częstochowy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do naszej hurtowni. Posiadamy bransoletki z różnego materiału oraz dodatki dla Pań jak i Panów.
W razie pytań nasze dane poniżej :

e-mail: sambora@sambora.pl
tel: 510 10 33 12
gg: 3729697