Kolekcje jesien-zima 2010 wg Znanych marek.

Wszystko o kobiecej modzie

Kolekcje jesien-zima 2010 wg Znanych marek.

Postprzez dzoli » Pią Wrz 03, 2010 11:31 am

Co w tym sezonie zaprezentują nam znane marki min. bershka, zara, h&m. Co bedziemy mogli podziwiac na wystawach i co zobaczymy na ulicach naszych miast.

Wg Bershka:
Image
Przede wszystkim podkreślenie swojej kobiecości poprzez ubieranie Rurek nie ważne czy jeansowych czy skóropodobnych, kolejna ważna rzeczą są zamszowe buty najlepiej na wysokim obcasie i oczywiście duża torba, do której zmieszczą się wszystkie kobiece skarby. Jeśli chodzi o górna część garderoby są to luźne topy, długie swetry i futrzane kamizelki. Okryciem wierzchnim w ty sezonie w Bershka będą skórzane kurtki i płaszcze do połowy uda.

Wg Zara:
Image
Zara w tym sezonie postawi na stonowane kolory z przewagą czerni, szarości i brązu. Tutaj również przeważają luźne topy i duże swetry ale są również dopasowane koszule noszone z długimi rozkloszowanymi spódnicami. Marynarki wygladajace na za duże noszone z dopasowanym golfem, oraz buty skórzane na obcacsie lub mokasyny.

Wg H&M:
Image
Tutaj również królują za duże i za szerokie swetry oraz koszule, jednak H&M w tym wszystkim odnalazł element podkreślający kobiece walory, mianowicie koniecznie wszystkie te luźne ubrania przewiązuje paskiem w okolicach talii, co podkreśla kobiece kształty. Proste jeansy i płaszcze do połowy uda będą nieodłączna częścią garderoby.

Wg Veromoda:
Image
Veromoda postawiła przede wszystkim na jeans i brązowa skórę. Duże miodowe torby i długie oficerki w tym samym kolorze. szare płaszczyki różnej długości i fasonu a także długie ożywiające cały strój szaliki i chusty.

Właśnie tym zaskoczą nas znane marki jesienią, która zbliża się dużymi krokami.
dzoli

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 10:55 am
Miejscowość: cz-wa

Re: Kolekcje jesien-zima 2010 wg Znanych marek.

Postprzez pinya » Czw Wrz 09, 2010 11:14 am

Uwielbiam takie wielkie, pakowne torby:) Nie muszę się martwić tym, że coś mi się nie zmieści:) Do tego oficerki.. :) Natomiast nie podobają mi się propozycje Zary, przynajmniej te ze zdjęć - są takie... no nie wiem, mało kobiece...

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:44 pm

Postprzez dzoli » Pią Wrz 10, 2010 10:06 am

Fakt, Zara trochę pokazała jak by to nazwac babcine stroje. Natomiast reszta mój gust trafiła idealnie, rurki, wielkie torby i długie swetry. Podoba mi się. :D
dzoli

Postprzez pinya » Pią Wrz 10, 2010 10:55 am

Oj tak... pozostałe propozycje są super:) tym bardziej, że strasznie lubię takie "bure" kolorki no i karmelową skórę:)

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:44 pm

Postprzez dzoli » Pią Wrz 10, 2010 11:29 am

to teraz komponowac i wklejac w my style diray
dzoli

Powróć do Moda damska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Sambora to producent biżuterii męskiej z Częstochowy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do naszej hurtowni. Posiadamy bransoletki z różnego materiału oraz dodatki dla Pań jak i Panów.
W razie pytań nasze dane poniżej :

e-mail: sambora@sambora.pl
tel: 510 10 33 12
gg: 3729697