Paulo Coelho

...szeroko pojęta. Poezja, książka, teatr, film...

Paulo Coelho

Postprzez dzoli » Śro Wrz 01, 2010 7:22 pm

Zapewne nazwisko każdemu dobrze znane. Czy czyta ktoś z Was jego książki??
Moją ulubioną jest czytany kilkakrotnie "Zahir"
Choć teraz marzy mi się przeczytanie Jeg autobiografii pt. "czarodziej" moze ktoś z Was posiada?? Lub podzieli się wrażeniami.
dzoli

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 10:55 am
Miejscowość: cz-wa

Re: Paulo Coelho

Postprzez Izuś » Czw Wrz 02, 2010 3:31 pm

Swego czasu wręcz namiętnie czytałam Coelho.. moimi ulubionymi były "Weronika postanawia umrzeć" i "Jedenaście minut" :) Później jakoś moje zainteresowanie jego książkami opadło... od czasu "Czarownicy z Portobello" nie przeczytałam już żadnej:)
A czytałaś może "Cień wiatru" Carlosa Ruiza Zafona? Mnie się strasznie podobał:)
Izuś

Dołączenie: Pon Sie 23, 2010 11:37 am

Postprzez dzoli » Czw Wrz 02, 2010 6:40 pm

Nie nie czytałam, ale chętnie nadrobię.
Co do Weroniki książka mi się podobała natomiast film według mnie totalna klapa, jak sądzisz??
dzoli

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 10:55 am
Miejscowość: cz-wa

Postprzez Izuś » Czw Wrz 02, 2010 10:40 pm

Całkowicie się z Tobą zgadzam - film był beznadziejny:) Ale z reguły już tak jest, że na podstawie dobrych książek kręcą kiepskie filmy (jak choćby "Miłość w czasach zarazy"). A "Cień wiatru" naprawdę polecam:)
Izuś

Dołączenie: Pon Sie 23, 2010 11:37 am

Powróć do Kultura...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Sambora to producent biżuterii męskiej z Częstochowy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do naszej hurtowni. Posiadamy bransoletki z różnego materiału oraz dodatki dla Pań jak i Panów.
W razie pytań nasze dane poniżej :

e-mail: sambora@sambora.pl
tel: 510 10 33 12
gg: 3729697