Pierscionek zareczynowy

Wszystko na temat biżuterii ślubnej

Pierscionek zareczynowy

Postprzez TakiSobie » Pon Lis 02, 2009 4:27 pm

pytanie do kobiet: wolicie klasyczny zloty pierscionek czy cos bardziej nbowoczesnego (platyna tytan czy moze jeszcze inne)? i jakie kamienie do tego/? chce kupic dziewczynie a iebardzo wiem co moze jej sie spodobac
umiescilem to pytanie na kilku roznych forach wiec prosze nie dublujcie odpowiedzi
TakiSobie

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 4:23 pm

Re: Pierscionek zareczynowy

Postprzez dzoli » Pon Lis 02, 2009 4:32 pm

Ciężko stwierdzić bo nie wiem jaki gust ma Twoja dziewczyna. Mnie podoba sie białe srebro może być klasyczny pierścionek z małą cyrkonią (bo diamentów nie wymagam), miłym akcentem byl by grawer od środka, 2 słowa od siebie prosto z serca. Natomiast z tego co zauważyłam większość dziewczyn na zaręczyny dostaje średniej grubości złoty (żołte złoto) pierścionek ze średnim kwadratowym oczkiem (cyrkonia zazwyczaj).
dzoli

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 10:55 am
Miejscowość: cz-wa

Postprzez Angela8020 » Czw Lis 19, 2009 12:55 pm

Dla mnie ważne jest, aby pierśnionek wyglądał jak zaręczynowy a nie od rodzicó czy babci na komunię. Klasyczny, mały z diamencikiem. Grawer też na pewno sprawi przyjemność Twojej przyszłej narzeczonej ;) Podpytaj się jej czy woli białe czy żółte złoto lub po prostu przyjrzyj się co częściej zakłąda.
Angela8020

Dołączenie: Czw Lis 19, 2009 12:51 pm

Postprzez yoas1a » Czw Lis 19, 2009 6:48 pm

I przede wszystkim dowiedz sie jaki rozmiar kupic :P
yoas1a

Postprzez ola--t » Sob Lis 21, 2009 1:29 pm

No rozmiar koniecznie! Mój narzeczony porosił moją mamę o pomoc. Dała mu mój pierścionek, którego nie noszę za często, ale zawsze na tym palcu co powinien być zaręczynowy. Ale tu też może być problem, ponieważ niektóre dziewczyny chcą mieć pierścionek na palcu serdecznym razem z obrączką, a niektóre chcą mieć na środkowym.
Powodzenia!
ola--t

Dołączenie: Wto Lis 17, 2009 5:07 pm

Postprzez sosna » Czw Gru 03, 2009 4:55 pm

zgadzam sie z Angela ze ladniejsze sa klasyczne pierscionki zareczynowe niz jakies udziwnione kwiatuszki, delfinki itp.
sosna

Dołączenie: Sob Paź 31, 2009 1:34 pm

Postprzez kika75 » Nie Lip 04, 2010 12:10 am

mój pierścionek zaręczynowy pochodzi z firmy dyrberg-kern łączony dwa rodzaje złota z piałym oczkiem lubie oryginalną biżuterię inna i dlatego bardzo podobaja mi sie wyroby z tej firmy.
kika75

Dołączenie: Nie Cze 27, 2010 2:30 pm

Postprzez reemee » Śro Wrz 28, 2011 11:38 am

Podobno pierścionek zaręczynowy nie powinien być wykonany ze srebra - według przesądu przynosi to pecha w małżeństwie... Nie jestem co prawda zbyt przesądna, ale po co ryzykować...;)
reemee

Dołączenie: Wto Wrz 27, 2011 3:55 pm

Powróć do Biżuteria ślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Sambora to producent biżuterii męskiej z Częstochowy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do naszej hurtowni. Posiadamy bransoletki z różnego materiału oraz dodatki dla Pań jak i Panów.
W razie pytań nasze dane poniżej :

e-mail: sambora@sambora.pl
tel: 510 10 33 12
gg: 3729697